Сільський голова - Горбатюк Борис Олексійович

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Горбатюк Борис Олексійович народився 7 серпня 1970 року в селі Піддубці Луцького району Волинської області в сім’ї робітників.

З 1977 року по 1987 рік навчався в Піддубцівській середній школі, яку закінчив у 1987 році.

В серпні 1977 року вступив до Волинського державного університету імені Лесі Українки за спеціальністю «Фізичне виховання», який закінчив у 1998 році, отримавши спеціальність вчителя фізичної культури.

З вересня 1993 року працював вчителем фізичної культури в Піддубцівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

У подальшому в 2000 році свідоцтво про підприємницьку діяльність. З 2000 року працював комерційним директором бару «Білочка», що знаходиться в селі Гаразджа Луцького району.

У вересні 1990 році одружився.Дружина - Горбатюк (Нашкова) Лілія Володимирівна 1972 року народження,непрацює.Маю дочку - Горбатюк Лілію Борисівну 1992 року народження, сина - Горбатюк Олександра Борисовича, 1992 року народження.

Ні я, ні мої рідні засудженими та під слідством не були.

Прописаний і мешкаю за адресою: 45635 Волинська область Луцький район с.Гаразджа вул.Шкільна, 7.